Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

 • RK Blue Switch

  2,49 199,99 

  RK Blue Switch Type: Clicky Clicky, niebieski przełącznik może zaoferować szybszą i bardziej sprężystą odpowiedź, wyraźny dźwięk kliknięcia dla przyjemności pisania na wiosnę, precyzyjne dotykowe informacje zwrotne dla najwyższej wydajności gier.

 • RK Brown Switch

  2,49 199,99 

  RK Brown Switch Type: Tactile Dotykowy, nieco cichszy i łatwiejszy do uruchomienia niż niebieski przełącznik. W połowie drogi między pisaniem a przełącznikiem gier. Niektórzy ludzie wolą brązowy przełącznik, ponieważ pozwala na szybsze podwójny kran i takie jak oni, ponieważ nadal mają dobre opinie dotykowe, ale sprzężenie zwrotne audio nie jest tak zauważalne jak niebieski przełącznik.

 • RK Coffee Switch

  2,49 199,99 

  RK Coffee Switch Type: Linear   Przełącznik liniowy, co oznacza, że siła na początku i końcu każdego skoku jest prawie identyczna. Rezultatem jest poczucie, że większość postrzega jako «gładsze» i «szybciej», co czyni je szczególnie popularne wśród entuzjastów gier. Coffee przełącznik to najlepiej dopasowany przełącznik w biurze.

 • RK Cyan Switch

  2,49 199,99 

  RK Cyan Switch Type: Linear   Przełącznik liniowy, co oznacza, że siła na początku i końcu każdego skoku jest prawie identyczna. Rezultatem jest poczucie, że większość postrzega jako «gładsze» i «szybciej», co czyni je szczególnie popularne wśród entuzjastów gier. Cyan przełącznik to najlepiej dopasowany przełącznik w biurze.

 • RK Lemon Switch

  2,49 199,99 

  RK Lemon Switch Type: Linear   Przełącznik liniowy, co oznacza, że siła na początku i końcu każdego skoku jest prawie identyczna. Rezultatem jest poczucie, że większość postrzega jako «gładsze» i «szybciej», co czyni je szczególnie popularne wśród entuzjastów gier. Lemon przełącznik to najlepiej dopasowany przełącznik w biurze.

 • RK Red Switch

  2,49 199,99 

  RK Red Switch Type: Linear   Przełącznik liniowy, co oznacza, że siła na początku i końcu każdego skoku jest prawie identyczna. Rezultatem jest poczucie, że większość postrzega jako «gładsze» i «szybciej», co czyni je szczególnie popularne wśród entuzjastów gier. Czerwony przełącznik to najlepiej dopasowany przełącznik w biurze.

 • RK Sakura Switch

  2,49 199,99 

  RK Sakura Switch Type: Linear   Przełącznik liniowy, co oznacza, że siła na początku i końcu każdego skoku jest prawie identyczna. Rezultatem jest poczucie, że większość postrzega jako «gładsze» i «szybciej», co czyni je szczególnie popularne wśród entuzjastów gier. Sakura przełącznik to najlepiej dopasowany przełącznik w biurze.

 • RK Seablue Switch

  2,49 199,99 

  RK Seablue Switch Type: Linear   Przełącznik liniowy, co oznacza, że siła na początku i końcu każdego skoku jest prawie identyczna. Rezultatem jest poczucie, że większość postrzega jako «gładsze» i «szybciej», co czyni je szczególnie popularne wśród entuzjastów gier. Seablue przełącznik to najlepiej dopasowany przełącznik w biurze.